Počet záznamů: 1  

Mrázová, Renata, 1971-

 1. Osobní jménoMrázová, Renata, 1971-
  Narození Kladno (Česko) - 28.08.1971
  Místo působení Praha (Česko)
  Haag (Nizozemsko)
  Švédsko
  Charakt.Vrcholová manažerka, vydavatelka a publicistka.
  ŽivotopisVystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Svoji kariéru začala ve švédské farmaceutické společnosti Astra. Od r. 2000 působila v rámci skupiny ING, kde se poprvé stala finanční ředitelkou. Dlouholetá ředitelka lidských zdrojů ve světové centrále NN Group v Haagu. Během své kariéry získala několik prestižních evropských oborových ocenění. V r. 2018 nastoupila jako chief people officer mezinárodní skupiny Home Credit. – Členka prezidia České asociace pojišťoven, angažuje se v projektech, které podporují zastoupení žen v manažerských pozicích. Je členkou Rady časopisu Business Woman či rady Prague Leadership Institute. Je aktivní v projektu Minerva21 a je členkou ČMA v rámci Klubu manažerek. Zastává také roli ambasadorky projektu Mentoring začínajících učitelů a je velmi aktivní v oblasti společenské odpovědnosti, a to jako nejvyšší představitelka ING, tak i soukromá osoba. – Autorka publikace o nejúspěšnějších českých ženách v minulosti i současnosti.
  Klíč.slovaekonomové * manažeři * finančníci * publicisté * vydavatelé
  CitaceMRÁZOVÁ, Renata, PROŠKOVÁ, Denisa. Velké ženy z malé země. [Velké Přílepy]: Renata Mrázová, 2019, s. 137. ISBN 978-80-270-5433-6.
  Přestup roku. Renata Mrázová míří ke Kellnerovi a Šmejcovi [online]. c2019. [cit. 28.3.2019]. Dostupné z: https://www.forbes.cz/prestup-roku-renata-mrazova-miri-ke-kellnerovi-a-smejcovi/.
  Renata Mrázová [online]. [cit. 28.3.2019]. Dostupné: https://www.opojisteni.cz/lide/renata-mrazova/.
  Druh soub.Soubor osobních jmen - regionální osobnosti
  Odkazy (1) - Odborná literatura, mapy
  Databáze národních autorit NK ČR
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.