Počet záznamů: 1

Aukční katalog

  1. Korporace Česká společnost přátel drobné plastiky. Aukce
    NázevAukční katalog / Česká společnost přátel drobné plastiky
    Klíčový názevAukční katalog České společnosti přátel drobné plastiky
    Nakl.údajePraha : Česká společnost přátel drobné plastiky, [1964]-
    Fyz.popis21 cm
    Periodicita2x ročně
    ISSN1211-1112
    PoznámkyNázev z obálky. V databázi ISSN chybně označeno ukončení vydávání v r. 2002. Popsáno podle: Č. 109 (říjen 2015)
    Předmět.hesla Česká společnost přátel drobné plastiky. Aukce
    7 1964-2001
    umělecké aukce - Česko - 20.-21. století * numismatika * drobná plastika * faleristika
    Praha (Česko)
    Forma, žánr aukční katalogy
    Konspekt73 - Sochařství, keramika, porcelán, umělecké zpracování kovů
    MDT72/76.075 * 737 * 730-022.51 * 351.856.2+355.134 * (437.311) * (083.82)017.3
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    URLDigitalizovaný dokument
    VlastníkKladno SVK; signatura V/6293; roky odběru 2015-
    Druh dok.Seriály - souborný záznam
    Zobrazit informace o knize na stránce www.obalkyknih.cz
Počet záznamů: 1

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.