Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 12  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^kl_us_auth p0092077 amg^"
 1. Kristiánova legenda : život a umučení svatého Václava a jeho báby svaté Ludmily = Legenda Christiani : vita et passio sancti Wenceslai et sancte Ludmile ave eius / k vydání připravil, přeložil a poznámkami opatřil Jaroslav Ludvíkovský .  Praha :  Vyšehrad,  1978  164 stran  
  Kristiánova legenda
 2. Ludmila a vnuk její sv. Václav / Hist. obr. z č. starověku od Žofie Podlipské .  Praha :  A. Storch,  [18--?] .  157 s.  
  kniha
 3. Legenda t. zv. Kristiána ve vývoji předhusitských legend ludmilských i václavských a její autor / Rudolf Urbánek .  V Praze :  Česká akademie věd a umění,  1947-1948 .  4 sv.  
  nerozpoznán
 4. Legendy o českých patronech v obrázkové knize ze XIV. století / [vydali a výkladem doprovodili A. Matějček a J. Šámal ; legendy z latiny přeložil a poznámkami doplnil Bohumil Ryba ; reprodukce 47 obrazů provedl J. Štenc podle fotografií dodaných vídeňskou Národní knihovnou] .  Praha :  Sfinx, Bohumil Janda,  1940 .  167 s.  
  Legendy o českých patronech v obrázkové knize ze XIV. století
 5. Sborník staroslovanských literárních památek o sv. Václavu a sv. Lidmile / uspořádal Josef Vajs .  V Praze :  nákladem České akademie věd a umění,  1929  147 stran, 8 nečíslovaných stran příloh  
  Sborník staroslovanských literárních památek o sv. Václavu a sv. Lidmile
 6. Život a umučení sv. Václava : Legenda .  Praha :  Ladislav Kuncíř,  1929 .  52 s.  
  Život a umučení sv. Václava
 7. Slovanský svatý Václav 929-1929 = Slavjanskij svjatyj Vjačeslav / Vladimír Gruzín .  V Praze :  B. Vlášek,  1929 .  190 s., [7] l. obr. příl.  
  Slovanský svatý Václav 929-1929
 8. Život a umučení svatého Václava a báby jeho svaté Ludmily / Křišťan ; [Přeložil Antonín Stříž] ; S úvodní studií a poznámkami Josefa Pekaře .  Praha :  Ladislav Kuncíř,  1927 .  85 s.  
  Život a umučení svatého Václava a báby jeho svaté Ludmily
 9. Život a umučení svatého Václava a báby jeho svaté Ludmily / dle sepsání Křišťanova ; předml. a pozn. naps. Josef Pekař ; z lat. přel. Ant. L. Stříž .  Praha :  V Novém Jičíně :  nákladem L. Kuncíře,  Kryl a Scotti  1921  xxiii, 71 stran  
  Život a umučení svatého Václava a báby jeho svaté Ludmily
 10. Kapla a hrob sv. Ludmily při chrámu sv. Jiří na hradě Pražském : obnoveny štědrotou ... Jana (Hanuše) Karla hraběte Krakovského z Kolovrat a svobodného Pána z Újezda : se zvláštní pobožností na počest té mučenice Páně a dědičky země České .  V Praze :  Bedřich Rohlíček,  1858 .  16 s., [1] slož. obr. příl. (16 x 26 cm)  
  Kapla a hrob sv. Ludmily při chrámu sv. Jiří na hradě Pražském

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.